Poslat e-mailem

Zpráva byla odeslána. Děkujeme za Váš zájem.
Poslat další.
Kontakt:
E-mail příjemce:   
Text zprávy:

Audit infrastruktury IT

 

Tento produkt je určen pro zákazníka, který cítí a chápe potřebu bezpečnosti ITC ve své společnosti, jako nedílnou součást správně fungující společnosti. Výhodou naší nabídky je zajištění vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří mají ve své profesionální kariéře desítky rozsáhlých projektů, instalací a servisních zásahů v komerční i ve státní správě, v průmyslu, či ve službách, v civilní a vojenské sféře.

Uživatel získá zásadní zprávu, která mapuje jeho ITC infrastrukturu, ohodnotí aktiva i pasiva společnosti, jeho řídící procesy, a zároveň dostane sadu doporučení pro jednotlivé oblasti.

Uživatel si může přesně vydefinovat rozsah a hloubku infrastrukturního auditu.

 

Základní úroveň popisuje stávající stav a v manažerském souhrnu definuje cesty, kterými by se měla společnost dále ubírat. Doba trvání takového auditu je v rozsahu dnů, v závislosti na velikosti společnosti

Střední úroveň popisuje stávající stav, navrhuje změny v krátkodobém a střednědobém horizontu rozvoje. V rámci těchto činností jsou nasazeny monitorovací nástroje a probíhá rozsáhlejší sběr měřích protokolů. Doba trvání takového auditu je v řádu týdnů. Součástí závěrečné zprávy je manažerský souhrna a prezentace výsledků auditu pro TOP management.

Vysoká úroveň v sobě obsahuje veškeré služby popsané ve střední úrovni, včetně nasazení monitorovacích zařízení (HW a SW) minimálně na jeden měsíc. Dále obsahuje komplexní proměření veškeré strukturované kabeláže, kontrola nastavení a profylaxe aktivních prvků, kontrola nastavení kritickým míst v oblasti SW a HW ve společnosti, kontrola periferních zařízení (tiskárny, tablety, plotery, scannery apod). Součástí je také základní obhlídka z pohledu bezpečnost IS/IT (serverové a technologické místnosti, bezpečnostní směrnice a plány)Potřebujete poradit? Mám zájem… F.A.Q.

 

Bezpečnost - GiTy

Více o ocenění