Poslat e-mailem

Zpráva byla odeslána. Děkujeme za Váš zájem.
Poslat další.
Kontakt:
E-mail příjemce:   
Text zprávy:

TrustPort

 

Obáváte se úniku citlivých dat z firmy?

Počítače jednotlivých uživatelů i celé počítačové sítě jsou ohrožovány ze všech strarn viry, nevyžádanou poštou, vlastními zaměstnanci či externími útoky.
Uživatelská a serverová řešení TrustPort spolehlivě ochrání podnikovou komunikační síť před nebezpečnými ataky, zvýší efektivitu práce zaměstnanců a ušetří spoustu peněz.

TrustPort Antivirus

TrustPort Antivirus je kompaktní bezpečnostní software, zajišťující spolehlivou ochranu stolních i přenosných počítačů před škodlivými kódy, které se šíří elektronickou poštou, schovávají se na webových stránkách nebo čekají ve vašich archivních souborech.

 

TrustPort PC Security

TrustPort PC Security je ucelená softwarová aplikace pro bezpečnost dat a internetové komunikace, určená pro stolní i přenosné počítače. Pravidelně se aktualizuje a je tak vždy připravena na aktuální virové hrozby.

 

TrustPort WebFilter

TrustPort WebFilter je serverové řešení, které umožuje sledovat a omezit webové aktivity uživatelů a optimalizovat využití internetového připojení firmy.

 

TrustPort Net Gateway

TrustPort Net Gateway je serverová aplikace, poskytující ucelenou ochranu podnikové sítě. Dohlíží na veškerý poštovní a webový provoz a zastavuje rizika na vstupním bodu sítě.

 

Ke stažení: Produktový list - pdf TrustPort (pdf, 1,7 Mb)

 

 Potřebujete poradit? Mám zájem… F.A.Q.

 

Bezpečnost - GiTy

Více o ocenění